Mistr předvýroby (vedoucí většího kolektivu)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Johnson Controls Autobaterie spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr předvýroby (vedoucí většího kolektivu).

Vzdělání: SŠ, VŠ technického zaměření Nástupní mzda: od 35 000 Kč podle předchozí praxe a zkušeností Další požadavky: Prokazatelná praxe v obdobné pozici minimálně 3 roky, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou Zájemci nechť zasílají svůj životopis na výše uvedený mail či ho přímo doručí na adresu společnosti. Místo výkonu práce: Dubická 958, Česká Lípa

Lokalita pracoviště

Dubická 958, 470 01 Česká Lípa 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Johnson Controls Autobaterie spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Johnson Controls Autobaterie spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému