Valcíř/ka kovů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Trenkwalder a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati - valcíř/ka kovů.

Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčice V případě zájmu volejte od 8.00 do 11.00 a od 12.00 do 15.00 hod. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavit na adresu: Trenkwalder a.s., Soukenická 3181/19b, Moravská Ostrava, otevírací doba: Po-Čt: 7:00 - 11:00, 12:00 - 15:00 hod. Požadujeme: -provádí obsluhu vázacích strojů včetně signování -provádí značení a uložení materiálu -provádí plynulý odběr jednotlivých dávek profilů a svazků profilů -v případě potřeby provádí vazačské a čistící práce, ruční vázání materiálu, obsluhu kabin -provádí mazání strojního zařízení -je zodpovědný za třídění a nakládání s odpady na úseku úpraven tratě -vazačský průkaz, -pečlivost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka Zaměstnanecké výhody: - příplatek za odpolední směnu - závodní stravování po zkušební době - týden dovolené navíc - modré volání O2 - zvýhodněné RPG byty - kulturní akce

Společnost

Trenkwalder a.s.

Lokalita pracoviště

Vratimovská 689, 719 00 Ostrava 19 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Trenkwalder a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Trenkwalder a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému