Odborný pracovník úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci pro ruční čištění - odborný pracovník úklidu.

Místo výkonu práce: Praha, střední Čechy Kontaktní osoba: Horáková, tel.: kontakt, Po - Pá 8:00 17:00hod., e-mail: kontakt Hledáme vhodné kandidáty na pozici odborný pracovník úklidu Pracovní úvazek plný Pracovní doba pružná, práce i o víkendech Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, pečlivost, praxe s úklidem 15 let Náplň: odborný úklid, práce se strojem, mytí oken, úkolová mzda Nabízíme: stravenky, ošatné

Společnost

CORA MANAGEMENT s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CORA MANAGEMENT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému