Koordinátor zakázek s němčinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - koordinátor zakázek s němčinou.

Hovoříte plynule německy a máte technické myšlení? Hledáme právě Vás pro našeho zákazníka, českou polygrafickou společnost. Co Vás čeká? - komunkace s německy hovořícími zákazníky (telefon, email) - přijetí a ověření všech podkladů od zákazníka - příprava a předání zakázky do výroby Co očekáváme? - pokročilou znalost německého jazyka slovem i písmem - technické myšlení, prostorovou představivost - ochotu učit se novým věcem - znalost grafických programů velkou výhodou - smysl pro detail, přesnost - komunikativní osobnost, prozákaznický přístup Nabízíme: - nástup po dohodě možný ihned - zaškolení do problematiky flexotisku a zpracování zakázek - odpovídající finanční ohodnocení - týden dovolené navíc - závodní stravování - možnost profesního růstu - příjemné pracovní prostředí na severo-západním okraji Prahy Své životopisy zasílejte na email kontakt. Vhodné uchazeče kontaktujeme obratem.

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Kocínce 210, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému