KOORDINÁTOR/-KA LOGISTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BALEX METAL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech - koordinátor/-ka logistiky.

KOORDINÁTOR/-KA LOGISTIKY - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracoviště: Hradec Králové - Náplň práce: koordinace dopravy zboží; komunikace s našimi zákazníky, řidiči a jinými dopravci; stanovení podmínek přeprav, tvorba návrhů cen přeprav - Požadavky: ukončené vzdělání SŚ s maturitou; praxe v logistice výhodou; výborné komunikační, organizační a kombinační schopnosti; schopnost rychle se rozhodovat a učit se novým věcem; velmi dobrou znalost PC - Nabízíme: pestrou a zajímavou práci ve stabilní společnosti; finanční ohodnocení za kvalitně odvedenou práci - Kontakt: pí. Lucie Blažková, kontakt

Společnost

BALEX METAL, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vážní 891, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BALEX METAL, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BALEX METAL, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému