Quality Control/sorting Sueprvisor (Vedoucí týmů kvality)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Xvision Bohemia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - quality control/sorting sueprvisor (vedoucí týmů kvality).

Náplní pracovní pozice je provádění kontroly zákaznické kvality/kontrola nevyhovujících dílů, zajištění odeslání vyhovujících dílů zákazníkovi. Zároveň je pracovní náplní koordinovat přirazený tým. Hledáme člověka, který dokáže: " Řízení nesrovnalostí a nedostatků za pomocí vhodných testovacích metod. " Zajistit, aby výrobky, které odcházejí zákazníkovi, prošly 100% kontrolou. " Koordinovat činnosti spojené s procesy kontroly kvality. " Být loajialní a dodržovat mlčenlivost ve všech oblastech své práce, zároveň zajistit tyto požadavky v rámci svěřeného týmu. " Konzultovat se svým přímým nadřízeným záležitosti, které nejsou v jeho kompetencích a mohou ohrozit průběh pracovních činností. " Zajistit bezpečnost a řídit se strategickými cíli organizace. " Řešit požadavky a přání zákazníků, aktivně řešit vzniklé problémy. Klíčové požadavky: " zaměření na detail " min. SŠ s maturitou, nejlépe technického směru " odolnost vůči stresu " schopnost samostatného plánování a organizace " manažerské dovednosti " schopnost samostatně a aktivně řešit problémy " schopnost zpracování analýz " schopnost samostatného úsudku " týmový hráč " výborné komunikační dovednosti " znalost práce s PC " znalosti v oblasti kvality " alespoň 2 roky v oblasti kvality či automotive " ochotu cestovat Nástup: dle dohody Mzdové rozpětí: 30 000 (základní plat a prémie) Kontakt: Tomáš Čuřín, první kontakt pouze e-mailem: kontakt Bc. Karina Maximová, první kontakt pouze e-mailem: kontakt

Společnost

Xvision Bohemia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Vodárny 1506, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Xvision Bohemia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Xvision Bohemia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému