Výzkumník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - výzkumník.

Požadované dovednosti: " magisterský titul z oboru epidemiologie, statistiky nebo veřejného zdraví " výborná znalost anglického jazyka " Zkušenosti s publikační činností (hlavní autor minimálně v jednom impaktovaném časopise) Poznámka k volnému místu: Náplň práce: " design výzkumných aktivit " organizace a realizace pilotních studií " evaluace výzkumných dat v oblasti preventivní medicíny Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Lokalita pracoviště

Pekařská 664, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 75 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému