šička, švadlena, krejčová

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost M - servis Kříž, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - šička, švadlena, krejčová.

Výroba průmyslové textilní konfekce - dělení, stříhání, řezání textilního materiálu, šití, montáž a lisování textilních automobilových doplňků. kontakt Požadavek - obsluha šicího stroje, výrobní praxe v šití. kontakt: M. Kulveitová, H. Petrů - kontakt, kontakt6:00 - 13:00 nebo e-mailem, osbně pouze po tel. domluvě

Společnost

M - servis Kříž, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Příčná 224, 391 11 Planá nad Lužnicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 200 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti M - servis Kříž, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost M - servis Kříž, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému