Všeobecná sestra/ bratr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra/ bratr.

Pozice: všeobecná sestra/bratr - střední odborné, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra - získané osvědčení dle §§ 66 až 69 zákona č. 96/2004 Sb., k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost - dlouhodobá zdravotní způsobilost dle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví (kategorie fyzické zátěže 3) - praxe v pobytovém sociálním zařízení vítána Zaměstnanecké výhody:závodní stravování Mzda: 18 000,- až 26 000,- Kč. Nabídky včetně životopisu a přehledu dosavadního zaměstnání je nutno doručit nejpozději do 17.6.2016 Kontakt:Němcová Dagmar Bc., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb,Sadová č.p. 618, Březnice

Společnost

Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb

Lokalita pracoviště

Sadová 618, 262 72 Březnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Březnice, poskytovatel sociálních služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému