KUCHAŘ -KA, POMOCNÝ KUCHAŘ -KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JOSH trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - kuchař -ka, pomocný kuchař -ka.

vzdělání nerozhoduje, praxe v oboru vítána, vhodné i jako brigádní výpomoc při cateringových akcích firmy. Mzda 12 100 Kč (popř. 80 - 120 Kč/hod.), krátký/dlouhý týden,pracovní úvazek plný či zkrácený (10 - 30 hod./ týden), HPP nebo dohoda o provedení práce, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Jašek Daniel, tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

JOSH trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masařská 322, 746 01 Opava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOSH trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOSH trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému