PRACOVNÍK/CE VE VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování kovů - pracovník/ce ve výrobě.

Co vás čeká : Budete vyrábět komponenty pro klimatizační jednotky do automobilů Audi, VW, Toyota, Honda, Nissan a dalších světově známých značek. Jedná se o tváření hliníkových trubek na poloautomatických strojích. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Hledáme kolegy pro nové projekty. Pokud jste manuálně zruční, spolehliví a jste ochotní pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu ODEPIŠTE NÁM. Stačí vaše jméno, pozice, adresa a váš telefon. Budeme Vás kontaktovat do dvou pracovních dní. (pokud máte zpracovaný životopis zašlete jako přílohu) VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY Výhodou bude, pokud budete umět: Kandidáti se strojním vzděláním u nás určitě najdou rychlý kariérní postup Co vám můžeme nabídnout: - stabilní mezinárodní firma, která má stále rodinnou atmosféru (minimálně se známe jménem :-) - nástupní plat 17.600 (v nepřetržitém provozu příplatek 2.400,-) - stravenky v hodnotě 80Kč za směnu - doporučte někoho z rodiny za 10.000,- - nástup možný ihned STEJNOU POZICI HLEDÁME I PRO POBOČKU V JABLONCI N.N.

Lokalita pracoviště

Newtonova 484, 463 12 Liberec 25 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 500 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

17.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DENSO AIR SYSTEMS CZECH, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému