OBSLUHA KOLOVÉHO NAKLADAČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků - obsluha kolového nakladače.

Požadavky: řidičský průkaz "C" podmínkou, "T" výhodou, profesní průkaz (strojnický průkaz) na kolové nakladače - výhodou ne podmínkou, spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, smysl pro pořádek, flexibilita, smlouva na dobu určitou (6M)- při spokojenosti prodloužení na neurčitou, nástup možný ihned, 2-směnný provoz Nabízíme: zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru, mzda: od 20.000,- po zapracování vyšší, zaměstnanecké benefity - závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění Kontaktní osoba: Ing. Michal Klimeš, mobilní telefon: kontakt, kontakt

Lokalita pracoviště

K Jihotvaru 418, 375 01 Týn nad Vltavou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému