Dělníci galvanovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BOMEX - CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - dělníci galvanovny.

DĚLNÍCI GALVANOVNY Zaměstnavatel neuvedl mzdu Požadujeme: flexibilita, spolehlivost, pečlivost, nástup možný ihned Nabízíme: stravenky, odměny, příplatek na připojištění První kontakt: telefonicky od 6-14hod. kontaktnebo osobně na provozovně, životopis poslat na e-mail: kontakt ov. 30.3.

Společnost

BOMEX - CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jasenice 795, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 1 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

31.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOMEX - CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BOMEX - CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému