Pracovníci v přímé péči

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovníci v přímé péči.

prvotní kontakt - kontakt, e-mail: kontakt fyzické pracoviště - Sulická č.p. 1597/48 Krč PRÁCE S DOSPĚLÝMI LIDMI, KTEŘÍ POTŘEBUJÍ PODPORU V RŮZNÝCH OBLASTECH ŽIVOTA DLE JEJICH INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB PODÍLENÍ SE NA PLNÁNOVÁNÍ BUDOUCNOSTI NAŠICH KLIENTŮ Po roce smlouvu na dobu neurčitou, po zkušební době osobní ohodnocení a odměny, 6 týdnů dovolené, Fokus pass, stravování za dotovanou cenu, masáže a jiné.

Společnost

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

Lokalita pracoviště

Sulická 1597, 142 00 Praha 411 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému