ASISTENT/KA PRODEJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jana Kořínková hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - asistent/ka prodeje.

Požadujeme: - schopnost samostatné práce - skvělé vystupování před lidmi, komunikační schopnosti - praxe v oblasti prodeje výhodou, není podmínkou Popis pozice: - aktivní pomoc zákazníkům při orientaci v sortimentu - aktivní podpora prodeje a marketingu - prezentace luxusního sortimentu českých výrobků Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení, odměny - volitelné plánování směn - pracovní úvazek dle dohody (HPP, DPP) - firemní akce Svůj životopis zašlete na e-mail kontakt a do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat, zda jste byli přizváni k osobnímu pohovoru. Hlásit se e-mailem

Společnost

Jana Kořínková

Lokalita pracoviště

Liliová 473, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jana Kořínková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jana Kořínková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému