SEŘIZOVAČ/-KA TEXTILNÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZKS miltex s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - seřizovač/-ka textilních strojů.

SEŘIZOVAČ/-KA TEXTILNÍCH STROJŮ - pracoviště Miletín. V případě zájmu volejte nejpozději do 15:30 hod na tel.: kontaktIng. Polášková nebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme: - vyučení, vyučení v oboru není nutné - možnost zaškolení - zdravotní způsobilost - směnný provoz, noční směny, hlučné pracovní prostředí - manuální zručnost Nabízíme: - nástupní plat 14600,-Kč, po zapracování 22000,-Kč - pracovní poměr na dobu určitou - 6 měsíců s možností prodloužení po zapracování na dobu neurčitou - vhodné i pro občany EU a cizince

Společnost

ZKS miltex s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lhotova 252, 507 71 Miletín, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 600 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZKS miltex s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZKS miltex s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému