Servisní technik kogeneračních jednotek bioplynových stanic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost agriKomp Bohemia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici ve fyzikálních a průmyslových oborech - servisní technik kogeneračních jednotek bioplynových stanic.

První kontakt e-mailem. SERVISNÍ TECHNIK kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice V celé Evropě agriKomp vybudoval již více než 550 bioplynových stanic o výkonu 40 kW až 1,5 MW a mnoho dalších je osazeno robustními komponenty z dílny agriKompu. Pro spolehlivost a kvalitu naší techniky hovoří zejména to, že všechny důležité díly našich bioplynových stanic sami vyvíjíme a vyrábíme. Popis práce: " provádění pravidelného a havarijního servisu a údržby kogeneračních jednotek bioplynových stanic " komunikace se zákazníkem " hotline služby " místo výkonu práce: Střelice u Brna " časté výjezdy po celé ČR i zahraničí (časově náročná práce) Požadujeme: " časovou flexibilitu, samostatnost, preciznost " manuální zručnost, pečlivost " schopnost a snahu se rychle učit " vzdělání SOU, SOU s maturitou, SŠ i VŠ (se zaměřením na auta, motory, elektromechanik apod.) " řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) Velkou výhodou: " zkušenosti z technických oborů (elektro, automobilová doprava atd.). " komunikativní znalost německého jazyka " dobrá znalost PC " svářečský průkaz plast, ocel " el. vyhláška 50, další vzdělání v oboru elektro " zkušenosti z technických oborů (automobilová doprava atp.) Nabízíme: " maximální podporu při zaškolení na novou pracovní pozici a následně spolupráce se zkušenými řídícími pracovníky " zázemí stabilizované firmy, práci v perspektivním oboru " služební notebook, mobil aj . " zaučení pod dohledem zkušených montérů, školení v Německu " možnost práce s kvalitní a moderní technologií " stravenky Místo výkonu práce: Střelice u Brna a dále celá ČR

Lokalita pracoviště

Střelice, Střelice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Bezpečnostní technik v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Technici ve fyzikálních a průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti agriKomp Bohemia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost agriKomp Bohemia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému