Výroba ovocných kytic a dortů - aranžér(ka) / cukrář(ka) / kuchař(ka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FRUTIKO international s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci cukrovinek - výroba ovocných kytic a dortů - aranžér(ka) / cukrář(ka) / kuchař(ka).

Místo výkonu práce: Mezi vodami 1955/19, Modřany Kontakt :Sezgin Klára, tel.: kontakt- po-pá 9-17 hod., e-mail: kontakt Práce na HPP zkrácený/plný i DPP brigáda ve výrobě - práce v kuchyni. Aranžování ovocných a dortových kytic, krájení ovoce, zdobení čokoládou, pečení dortů, úklid provozovny,… Pracovní doba od pondělí do pátku 8 hod (cca 7:00 - 15:30) s pauzou na oběd. Stačí výuční list, potřeba potravinářského průkazu pro styk s potravinami. Předchozí zkušenost z gastronomie výhodou. Práce v příjemném kolektivu na Praze 4 - Modřany, nástup možný ihned. Smlouva na 1 rok pak prodloužení. Mohou i cizinci ale se znalostí českého jazyka (alespoň na komunikační úrovni). Nabízíme stravenky.

Společnost

FRUTIKO international s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mezi vodami 1955, 143 00 Praha 412 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FRUTIKO international s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FRUTIKO international s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému