Vývojáři webu a multimédií

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Semrush CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - vývojáři webu a multimédií.

Místo výkonu práce: Na strži 1702/65, Nusle, Praha kontakt: Honzáková Jitka, e-mail: kontakt Jazykové znalosti: Aktivní znalost ruského a anglického jazyka slovem a písmem Zkušenosti : 3+yaers experience in web technologies (object - oriented JavaScript, HTML,CSS) and experience with the latest and greatest web standarts, including HTML5 and CSS3 Zkušenosti: With modern web libraries and framworks, one of the folowing backbone, jQuery, Angular JS, EmberJS, ExtJS underscore

Společnost

Semrush CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na strži 1702, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Semrush CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Semrush CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému