OPERÁTOR/-KA BALENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - operátor/-ka balení.

OPERÁTOR/-KA BALENÍ (společnost se zabývá zinkovými antikorozními povrchovými úpravami Geomet, Delta, Magni, Zintek) - PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení (dle dohody se zaměstnancem), nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení, praxe ve výrobním závodě na dělnické pozici vítána - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu své životopisy zašlete na e-mail: kontakt

Společnost

ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka

Lokalita pracoviště

Náchodská 626, 503 01 Hradec Králové 16, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 20 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANOCOTE LIMITED, Czech Republic branch, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému