Pomocný pracovník při přípravě jídla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BHOJAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - pomocný pracovník při přípravě jídla.

Místo výkonu práce: Milady Horákové 831/3, Praha 7 - Holešovice Kontakt: Otřísal Gabriel, tel.: kontakt, Zájemci s doporučenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky. Požadavky: Hindský jazyk, nutná předchozí alespoň dvouletá praxe z provozu indické restaurace.

Společnost

BHOJAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Milady Horákové 831, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BHOJAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BHOJAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému