CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - OPERÁTOR CALL CENTRUM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - customer service specialist - operátor call centrum.

Místo výkonu práce. Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5, Prvotní kontakt: kontakt Úplné střední vzdělání s maturitou, praxe v oboru 0-2 roky, kom. dovednosti, práce na PC, znalost produktů naší společnosti. Náplň práce: -poskytování klientského servisu, řešení stížností, podnětů klientů -prodejní aktitivity -retence ( odvrácení klienta od ukončení smlouvy) -udržování kontaktu s kolegy z jiných oddělení, pravidelné školení. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, 3 sick days, bonusy, stravenky, školení, občerstvení na pracovišti

Společnost

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Lokalita pracoviště

Nádražní 344, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telemarketingový pracovník v oboru Zákaznický servis
Alternativní názvy profese: Prodejci po telefonu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému