SQL Programátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - sql programátor.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. Vzhledem k rostoucímu objemu projektů hledáme do našeho týmu SQL programátory. Tato pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy s velkým zájmem k získávání nových znalostí a zkušeností z IT oblasti. POPIS POZICE vývoj a podpora různorodých aplikací spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě PROFIL KANDIDÁTA VŠ, technického nebo ekonomického směru anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate) znalost SQL - výhodou znalost MS SQL Serveru a T-SQL výhodou je znalost některého dalšího programovacího jazyka (.NET, C#, C/C++, Java, ...) NABÍZÍME zázemí globálně druhého nejrespektovanějšího zaměstnavatele rozvoj odborných znalostí a osobnosti, zajímavý kariérní růst možnost flexibilního zaměření v rámci technologií různorodá pracovní náplň a zajímavé projekty přátelský kolektiv služební notebook a atraktivní balíček firemních benefitů zajímavé finanční ohodnocení

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému