Auditový a systémový specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost International Automotive Components Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - auditový a systémový specialista.

Místo výkonu práce: Nové Zákupy 528 AUDIT AND SYSTEM SPECIALIST Připravuje, provádí a vyhodnocuje interní audity podle stanovené metodiky firmy. Zároveň se stará o hladký průběh a organizaci všech typů externích auditů. V rámci přípravy na audit úzce spolupracuje s dalšími odpovědnými osobami, vypracovává akční plány, sleduje včasné provedení nápravných opatření a vyhodnocuje jejich účinnost. Odpovídá za veškerou administrativní agendu spojenou s audity a řízenou dokumentací. Náplň práce: - Plánuje, připravuje, provádí a vyhodnocuje interní audity ve společnosti podle stanovené metodiky - Stará se o hladný průběh a organizaci všech typů externích auditů. - Vede hodnocení akčních plánů spojených s různými druhy problémů. - Spravuje kontrolní plány, vnitřní standardy, EIMS, výrobní dokumentaci, atd. Požadujeme: - Středoškolské vzdělání - 3 roky praxe v oddělení kvality - Velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní využití) - ISO/TS 16949, VDA 6.3, P-FMEA, 8D-Reports, PPAP - Uživatelská znalost PC – MS Office, SAP - podmínkou - ŘP sk. B Nabízíme: - Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti - Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí - Jazykové a další odborné kurzy - Příspěvky na stravování a dopravu

Lokalita pracoviště

Nové Zákupy 528, 471 23 Zákupy (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti International Automotive Components Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost International Automotive Components Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému