Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb.

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: email - kontakt Požadujeme: vysokoškolské vzdělání technického směru, předchozí alespoň tříletá pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace Anheuser-Busch InBev, požadujeme plynnou znalost anglického, ruského a ukrajinského jazyka, znalost dalších cizích jazyků výhodou, požadujeme vynikající analytické a strategické myšlení a silné komunikační a finanční schopnosti, požadujeme zkušenosti s řízením projektů, monitorováním kvality služeb smluvních dodavatelů a zajištění kroků k dalšímu zlepšení.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 55 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Ukrajinština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému