IT specialista/technik - Napajedla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CS21 Nextnet, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií - it specialista/technik - napajedla.

Informace o pracovním místě: -práce na zavedeném projektu v Napajedlech, pevná pracovní doba 8 hodin denně pondělí až pátek -podpora koncových uživatelů vzdáleně i on site (v Napajedlech, výjimečně v okolí), helpdesk, komunikace s vedením společnosti, pobočkami a třetími stranami -řešení uživatelských problémů, problémů s hardware, preventivní údržba, instalace HW a SW, příprava videokonferencí -komunikace s dodavateli, objednávání HW a SW -ruce+oči pro správu serverů, routerů, switchů, audio a video -administrativní práce ve smyslu evidence zadání a plnění úkolů (helpdesk) -objednávání zboží a náhradních dílů pro výpočetní techniku Požadujeme: -příjemné vystupování, výborné komunikativní schopnosti -vystudovaný obor IT nebo praxe v oboru -znalost prostředí všech OS Microsoft Windows (od XP výše), Office, na administrátorské úrovni. -obecná znalost sítí -orientace v oblasti HW a SW produktů -svědomitost, pečlivost, trpělivost, chuť dále se vzdělávat -schopnost samostatné i týmové práce, organizační schopnosti -znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni Nabízíme: -práce ve společnosti se silným zázemím -stravenky -po zapracování navýšení mzdy o 20% -odměny nad rámec mzdy dle výkonu a schopností -Nástup možný i dle dohody.

Společnost

CS21 Nextnet, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CS21 Nextnet, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CS21 Nextnet, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému