Zdravotní sestra, bratr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Chodov hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez specializace - zdravotní sestra, bratr.

Místo výkonu práce: Domov pro seniory, Donovalská 2222/31, Chodov Kontakt: Bakovská Ilona, tel.: kontakt, kontaktPo, Út, Čt, Pá od 9-15 ho, e-mail: kontakt Příplatky So, svátek, Ne, po zkušební době osobní ohodnocení, směnný provoz, registrace-osvědčení, plat dle dosažené praxe (viz výše rozpětí). Pracovní poměr na dobu určitou na rok, po roce prodloužení na neurčito. Nabízíme: stravování 25,-Kč, po roce příspěvek na penzijní připojištění

Lokalita pracoviště

Donovalská 2222, 149 00 Praha 415 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez specializace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 200 - 28 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Chodov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Chodov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému