SW inženýr/tester

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost in-tech Automotive Engineering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - sw inženýr/tester.

místo výkonu práce: Paříkova 910/11a, Praha 9 kontakt: emailem: kontakt Hledáme nadšené automobilové fanoušky se zájmem o nejnovější technologie, kteří jsou kreativní a chtějí se aktivně podílet na vývoji aut budoucnosti. Start tvé kariéry Absolventi projdou nejprve zaškolovacím programem a získají teoretický i praktický přehled o všem potřebném. Úkolem zaměstnance bude middelware testování řídících jednotek na testovací platformě HiL: Uvedení do provozu a aktualizace testovací platformy Implementace a automatizace testovacích případů (SW EXAM) Provedení a vyhodnocení testů (platforma HiL) Programování testovacích případů Testování sběrnicové komunikace CAN (pomocí CANoe) Diagnostika Vyhodnocení a analýza výsledků testů, chybová dokumentace Co od Tebe očekáváme Ukončené studium informatiky, elektrotechniky, autoelektroniky apod. (Bc./Ing.) anebo odpovídající praxe v oblasti programování / testování SW Komunikativní znalost anglického jazyka (+ nj výhodou) Pokročilá znalost alespoň jednoho programovacího jazyka Nadšení pro automobilový průmysl, motivace, chuť se učit Optimální start kariéry díky podrobnému zaškolení Sympatický mladý tým, velmi příjemná pracovní atmosféra Zajímavé šance na postup, ihned smlouva na dobu neurčitou Lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas Další benefity - stravenky, odborná školení v zahraničí, teambuildingové akce, zdarma občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy

Lokalita pracoviště

Paříkova 910, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.2.2017

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti in-tech Automotive Engineering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost in-tech Automotive Engineering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému