Elektronik/čka - vývojář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji - elektronik/čka - vývojář/ka.

Místo výkonu práce: Moravská 1154/4, 703 00 Ostrava - Vítkovice Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: kontakt Strojírenská firma z Ostravy příjme na HPP pracovníka/ci na pozici elektronik/čka - vývojář/ka. Náplň práce: Návrh, vývoj, testování a implementace elektronických zařízení pro měření a řízení v průmyslových strojíích. Požadujeme: SŠ - obor ielektronika, čtení / tvorba elektronické dokumentace, návrh a oživování DPS, znalost programování MCU V jazyce C.

Lokalita pracoviště

Moravská 1154, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému