Application engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IV Service, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - application engineer.

Jazykové znalosti: plynulá elektrotechnická AJ dle zkoušky IELTS 7.0 out of 9.0 a vyše, plynula znalost elektrotechnické RJ, základní znalost NJ. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání electrotechnického směru - min.6 let praxe jako elektrotechnický inženýr - orientace v elektronice, v elektrotechnice a měřících zařízeních - znalost trhů a produktů, obchodní praxe ve východní Evropě - samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost - silné manažerské a analytické dovednosti - vynikající znalost MS OFFICE, Adobe Acrobat,atd.) - výbornou znalosti program LabVIEW, Keysight VeePro,Atmel Studio, CAD - ŘP sk. B

Společnost

IV Service, s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Nikolajky 1085, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - základní porozumění
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IV Service, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IV Service, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému