INSPEKTOR/KA KVALITY - BRIGÁDA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HIGHFIVE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - inspektor/ka kvality - brigáda.

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Kontakt pouze e-mailem: kontakt nebo telefonicky paní Hájková kontakt. Jedná se o lehkou manuál. práci, vizuální kontrola, měření a drob. opravné práce ve výrobě. Brigáda vhodná pro muže i ženy. Každý pracovník bude zaškolen. Třísměnný provoz Po-Ne, směny jsou převážně 8 hodinové, možnost domluvy. Náplň práce: kontrola automobilových součástek v rámci Prostějovska. Požadavky: pečlivost a zodpovědný přístup, dobrý zrak, zručnost, časová flexibilita. Nabízíme: práce na DPP, zajímavá praxe v oblasti kvality automobilového průmyslu, příplatky za noční, víkendy a svátky, odměna za doporučení brigádníka: Doporučovatel dostane jednu proplacenou směnu navíc, pokud doporučený brigádník odchodí alespoň 5 směn v měsíci. Pracoviště: Prostějovsko.

Společnost

HIGHFIVE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Prostějov, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HIGHFIVE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HIGHFIVE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému