Automechanici nákladních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TATRA TRUCKS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů - automechanici nákladních vozidel.

z.: 25.5.2016, a.: 6.9.2016. místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Nástup možný ihned! Pracovní náplň: - Montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku -Používání ručního nářadí, pneumatických utahováků a momentových klíčů - Základní ovládání PC Požadujeme: - Vyučení v oboru automechanik, příp. příbuzné profese - Praxi v oboru - Čtení technické dokumentace v PC - Výhodou jeřábnický kurz, ŘP sk. C - Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup Nabízíme: - Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí - Závodní preventivní péči - Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení Zasílejte životopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

TATRA TRUCKS a.s.

Lokalita pracoviště

Areál Tatry 1450, 742 21 Kopřivnice 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TATRA TRUCKS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TATRA TRUCKS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému