Převíječ drátu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - převíječ drátu.

Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail kontakt - ZŠ - fyzická zdatnost - manilulace s cívkami o váze 16 kg - perspektivní zaměstnání ve stabilizovaném kolektivu, 5 týdnů dovolené - vlastní stravování pro všechny směny včetně sobot a nedělí.

Společnost

ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu

Lokalita pracoviště

Smetanovo nábřeží 334, 517 54 Vamberk (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému