Pracovník/ce v oblasti odpadu a čištění (pomocný dělník/ce)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PATOK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti odpadu a čištění - pracovník/ce v oblasti odpadu a čištění (pomocný dělník/ce).

Místo výkonu práce: Dislokované pracoviště Ostrava V případě zájmu volejte od 7.00 do 14.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Možnost osobní schůzky po tel. domluvě. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat ve výškách a v uzavřených prostorech, fyzická zdatnost. Možnost absolvovat i několikadenní služební cesty. Zaměstnanecké výhody: Stravenky. PP na dobu určitou. Nástup možný ihned.

Společnost

PATOK a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 75 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PATOK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PATOK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému