Pracovníci recyklační linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost D+P REKONT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - pracovníci recyklační linky.

Místo výkonu práce: Strašice č.p. 674 Náplň práce: příprava vysloužilých chladících zařízení ke strojnímu zpracování (demontáž strojně nerecyklovatelných dílů) a kontrola zařízení před zpracováním. Manipulace s těžkými břemeny, není vhodné pro ženy. Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, ochota práce přesčas Nabízíme: platové ohodnocení od 15.500,- do 16.000,- Kč/měs. První kontakt telefonicky (7.00 -15.00) nebo e-mailem: Jana Opatrná, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

D+P REKONT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Strašice 674, 338 45 Strašice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti D+P REKONT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost D+P REKONT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému