Strážný/á - obsluha vrátnice OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný/á - obsluha vrátnice ozp.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Hledáme nové kolegy a kolegyně pro zajištění ostrahy průmyslového areálu v Ostravě - Městě k obsluze nákladní a hlavní vrátnice. Náplň práce - vedení záznamů o průběhu směny, vedení evidence osob a vozidel, obsluha telefonů, kontrolní pochůzková činnost. Vhodní pro osoby se sníženou pracovní schopností, OZZ, ČID, PID. Požadujeme: Čistý trestní rejstřík, flexibilita, spolehlivost, slušné vystupování. Výhodou je: Znalost PC, řidičský průkaz skupiny "B", osvědčení Stražný 68-008-E

Společnost

SUNIX SAFE LIFE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNIX SAFE LIFE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému