Telefonní konzultant/-ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ranger Communication Centres a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - telefonní konzultant/-ka.

Pracoviště: Hodolanská č.p. 413/32, Olomouc. Rozšiřujeme tým telefonních operátorů na našem stávajícím projektu pro významného klienta. Našim zaměstnancům poskytujeme nadstandardní platové podmínky, až 30 dnů dovolené za rok, a mnoho benefitů, společných sportovních a kulturních akcí a hodnotných motivací. Nabízíme: Ohodnocení: základní FIXNÍ mzda 15 000,- Kč a pohyblivá bonusová složka dle kvality odvedené práce cca 3 000,- až 15 000,- Kč, i více - velmi dobrá dostupnost MHD, popř. možnost bezplatného parkování u pracoviště - příjemný kolektiv a přátelské pracovní prostředí - vhodné pro absolventy a OZP (bezbariérový přístup na pracoviště) - kariérní růst (brzy budeme hledat kouče a teamleadery) - pracovní doba: po - pá 08:30 - 17:00 - firemní benefity: věrnostní volno podle počtu odpracovaných let, placené volno během vánočních svátků, Sick Days - 3 dny v roce, stravenky v hodnotě 80,- Kč. Požadujeme: - komunikační dovednosti, příjemný hlasový projev bez vady řeči a znalost českého jazyka - dobrou znalost práce na PC - aktivní a pozitivní přístup, týmový duch - pečlivost, cílevědomost a organizační dovednosti - zájem o dlouhodobou spolupráci Zašlete nám svůj životopis včetně telefonního čísla a my Vás budeme kontaktovat, abychom si dohodli osobní schůzku, kde se dozvíte veškeré podrobnosti k náplni práce. Těšíme se na spolupráci!

Lokalita pracoviště

Hodolanská 413, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ranger Communication Centres a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ranger Communication Centres a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému