vedoucí týmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost in-tech Automotive Engineering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech - vedoucí týmu.

místo výkonu práce: Paříkova 910/11a, Praha 9 kontakt: emailem: kontakt Pro naši českou pobočku in-techu se sídlem v Praze hledáme zkušeného vedoucího pracovníka se zkušenostmi s projektovým managementem v automobilovém průmyslu. Tvým úkolem bude koordinace a realizace projektů týkajících se HiL testování, včetně vedení menšího týmu. Start Tvé kariéry Jako projektový manažer budeš zodpovědný/á za následující činnosti: Samostatná koordinace a technická podpora projektů v oblasti HiL testování Realizace a rozvoj projektů, jejich hospodárnost, plánování personálu atd. Koordinace, vedení a rozvoj zaměstnanců (disciplinární vedení a technická koordinace cca. desetičlenného týmu) Pravidelný kontakt se zákazníkem za účelem sdílení informací o průběhu a výsledcích projektu Co od Tebe očekáváme Ukončené studium z oblasti elektrotechniky, IT, sdělovací techniky apod., případně ekonomické vzdělání se zaměřením na IT Odpovídající víceleté zkušenosti s projektovým managementem a disciplinárním vedením (nejlépe z oblasti automotive / testování SW) Velmi dobré znalosti českého, německého i anglického jazyka (velkou výhodou jsou Tvé případné pracovní zkušenosti ze zahraničí) Sebejisté a příjemné vystupování, velmi dobré komunikační a vedoucí schopnosti a také plně samostatný a zodpovědný způsob práce Sympatický mladý tým, velmi příjemná pracovní atmosféra Lákavé finanční ohodnocení, ihned smlouva na dobu neurčitou, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas Další benefity - stravenky, odborná školení v zahraničí, teambuildingové akce, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy

Lokalita pracoviště

Paříkova 910, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti in-tech Automotive Engineering s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost in-tech Automotive Engineering s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému