Procesní inženýři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GS Caltex Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - procesní inženýři.

Náplň práce: Zabezpečení kompletních technologických činnosti, se zaměřením na dokumentaci, sledování a testování. Vývojové technologické procesy, zlepšení a optimalizace. Podpora prodeje, spolupráce s marketingovým a produkčním týmem. Práce na projektech. Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru. Znalost AJ na pokročilé úrovni (slovem i písmem). Zkušenost na obdobné pozici a v oblasti plastů výhodou. Kreativitu, nápaditost, technický přehled. Schopnost samostatné práce a analyticky řešit problémy. Nabízíme: Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu . Perspektivní zaměstnávání s možností odborného růstu. Každodenní využití anglického jazyka. Pracovní poměr na dobu 1 roku, s možností prodloužení. Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem. Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu kontakt. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.

Společnost

GS Caltex Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bohumínská 455, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GS Caltex Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému