Odborný konzultant - oblastní manažer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Profi škola s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - odborný konzultant - oblastní manažer.

Jsme společnost působící v oblasti dotací ze státních zdrojů a z prostředků Evropské unie především v oblasti školství. Působíme po celé České republice prostřednictvím místního zastoupení. Požadujeme: VŠ vzdělání (SŠ v případě silné osobnosti), ŘP sk. B + vlastní automobil Vynikající komunikační schopnosti, schopnost naslouchat Náplň práce Zprostředkování osobní komunikace se stávajícími klienty ve svěřeném regionu. Konzultace k projektovým záměrům a příprava podkladů pro zpracování žádosti o dotaci. Koordinace realizace projektů v oblasti vzdělávání, administrativy a regionálního rozvoje. Vytváření partnerství s dalšími subjekty v regionu. Uvítáme: Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu, schopnost systematické práce, samostatnost orientaci v oblasti školství, flexibilitu, plné pracovní nasazení, proaktivní přístup Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, bonusy za výkonnost, vlastní organizaci času a práce firemní školení, možnost kariérového postupu, zajímavou zkušenost v oblasti projektového řízení Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail.

Společnost

Profi škola s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kladno, Kladno (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Profi škola s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Profi škola s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému