Programátor/ka - vývojář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - programátor/ka - vývojář/ka.

Místo výkonu práce: Moravská 1154/4, 703 00 Ostrava - Vítkovice Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: kontakt Strojírenská firma z Ostravy příjme na HPP pracovníka na pozici programátor/ka - vývojář/ka. Náplň práce: Analýza, návrh, vývoj, testování a implementace sw aplikací pro řízení a diagnostiku průmyslových strojíů. Požadujeme:SŠ - VŠ obo r informatika, znalost programování v Delphi, C/C ++, znalost AJ, řidičský průkaz sk. B.

Lokalita pracoviště

Moravská 1154, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PIERCE CONTROL AUTOMATION, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému