Senior Obchodní Dispečer se znalostí Nj

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Yonix s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - senior obchodní dispečer se znalostí nj.

místo výkonu práce náměstí Republiky č.p. 60 347 01 Tachov Yonix - Clever logistics přijme pro svou pobočku v Tachově kolegu na pozici Senior Obchodní Dispečer. Zaměřujeme se především na dopravu, logistiku a skladování. Náplň práce: * Vedení obchodních případů * Udržování obchodních kontaktů * Podílení se na projektech našich zákazníků * Zajištění plynulého toku materiálu v rámci EU * Koordinace dodavatelů * Podílení se na tvorbě cen * Zastupování naší společnosti při styku s klienty Požadujeme: * Přirozený obchodní talent * Vysoké pracovní nasazení * Cílevědomost * Příjemné vystupování * Komunikativnost * Německý jazyk komunikativně, Anglický výhodou * Velmi dobré znalosti spedičních procesů a databází * Minimálně tři roky zkušeností jako dispečer z předchozího zaměstnání * Lean & Six Sigma znalosti velkou výhodou Nabízíme: * Zázemí ryze české společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Práci na plný úvazek * Možnost podílet se na obchodní strategii společnosti * Flexibilní pracovní doba * Nadstandardní plat * Výkonnostní finanční bonus * Kariérní růst NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

Yonix s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Republiky 60, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Yonix s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Yonix s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému