FYZIOTERAPEUT/KA s registrací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Imperial Karlovy Vary a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením - fyzioterapeut/ka s registrací.

KONTAKT: telefonicky kontakt, či osobně - úterý 10-12 hod, čtvrtek 13-15 hod , emailem kontakt Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici FYZIOTERAPEUT/KA. PRACOVNÍ NÁPLŇ: provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie hodnotí efekt terapie NABÍZÍME: získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů, zajímavé mzdové ohodnocení, personální obědy za 15,- Kč možnost ubytování přátelský a stabilní pracovní kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí, další profesní vzdělávání zaměstnanecké benefity pracovní doba 6:50 - 15:20 POŽADUJEME: dokončené vyšší odborné vzdělání v oboru fyzioterapie, registrace dle z. 96/2004 Sb., znalost NJ a RJ, či AJ výhodou, praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

Lokalita pracoviště

U Imperiálu 7, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Masér, fyzioterapeut v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Fyzioterapeuti s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Imperial Karlovy Vary a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Imperial Karlovy Vary a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému