Dělník do kamenické výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ivo Stránský hledá vhodného kandidáta na pozici Kameníci, řezači a brusiči kamene - dělník do kamenické výroby.

Na pozici "Dělník do kamenické výroby" hledáme zručného, zodpovědného a pracovitého kandidáta s chutí učit se nové profesi. Jedná se o výrobu a montáž produktů z přírodního i umělého kamene typu: pomníkové díly, kuchyňské desky, obklady, stavební a interiérové prvky. Zkušenosti v kamenickém oboru nejsou podmínkou. Kandidát se bude postupně učit výrobě jednotlivých produktů z kamene, ovládání výrobních strojů a následné montáži v terénu. Požadavky: " Chuť pracovat " Manuální zručnost - práce s těžším břemenem " Smysl pro detail " Chuť učit se nové profesi " Řidický průkaz skupiny B " Vhodné i pro absolventa bez praxe Požadavky - výhodou: " Řidický průkaz skupiny C+E " Zkušenosti s manipulační technikou " Zkušenosti s výrobní technikou (broušení, řezání, leštění) " Montážní zkušenosti v terénu Životopis nebo základní údaje zasílejte na kontakt do předmětu uveďte: DĚLNÍK

Společnost

Ivo Stránský

Lokalita pracoviště

Pěnčín 136, 468 21 Bratříkov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ivo Stránský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ivo Stránský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému