STROJMISTR NA OBSLUHU STROJE V KARTONÁŽI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost POKART spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - strojmistr na obsluhu stroje v kartonáži.

pracoviště Holešov - průmyslová zóna - Náplň práce: seřizování a obsluha stroje, příprava stroje a jeho technická kontrola, čištění stroje, kontrola kvality výrobků, práce na nastavování výrobních vzorů, práce s PC a s čtečkou čárových kódů - Požadavky: vyučení, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, technické myšlení, znalost práce na PC - Mzdové podmínky: nástupní (hrubá) mzda 84,- Kč/hod vč. prémií do výše 30%, po 100% zaučení 100-140 Kč/hod + prémie do výše 30% - Nástup možný IHNED, hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, dopravu, noční, víkendový příplatek, příplatek za práci o svátcích a přesčas dle zákona - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.) pí. Ptáčková Eva - kontaktnebo pí Helga Davídková - kontakt

Společnost

POKART spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Holešovská 1677, 769 01 Holešov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.4.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti POKART spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost POKART spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému