OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S KOMODITOU KABELY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce s komoditou kabely.

Pro prestižní nadnárodní výrobní společnost zaměřenou na komoditu kabelů, otevíráme karierní příležitost na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S KOMODITOU KABELY - ZÁPADNÍ A JIŽNÍ ČECHY Váš profil: -vzdělání elektrotechnického směru, nebo dobrá technická znalost kabeláže získaná praxí -AJ na komunikativní úrovni -obchodní a komunikativní dovednosti -praxe na pozici obchodního zástupce výhodou -energická pozitivně laděná osobnost Náplň práce: -podpora stávajících zákazníků ve svěřeném regionu jižní a západní Čechy -poskytování servisu a odborných technických konzultací odběratelům -mapování trhu a aktivní snaha o získání nových obchodních příležitostí -zpracování analýz a podkladů pro tvorbu marketingových strategií -spolupráce s obchodním ředitelem a zákaznickým centrem společnosti Nabízíme: -karierní příležitost na obchodně-technické pozici s komplexním zaškolením a perspektivou zajímavých stabiních příjmů -výkon práce formou home-office -služební automobil -odborné zaškolení na zahraniční pobočce společnosti v AJ -pracovní prostředí silně orientované na spokojenost zaměstnanců -5 týdnů dovolené -stravneky, penzijní připojištění -pravidelné firemní večírky Zájemci o uvedenou pozici, zašlete prosím Vaše životopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Plánská 416, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému