Obchodník pro firemní segment O2

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O2 Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodník pro firemní segment o2.

Místo výkonu práce: Za Brumlovkou 2/266, Praha 4, Kontakt: Petra Frásová tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsi farmář, který dokonale pečuje o své ovečky, a zároveň se v tobě skrývá i lovec, který dokáže ulovit i nové zákazníky? Je pro tebe práce důležitá, ale chceš mít prostor i pro rodinu a koníčky? Pak pojď pracovat k nám a staň se pánem svého času! Co bude Vaším úkolem: o Udržování a rozvoj vztahů se svěřenými zákazníky O2 a vyhledávání nových obchodních příležitostí o Prodej fixních, mobilních a ICT produktů a práce s novými technologiemi o Schopnost prodat, doporučit možné řešení šité na míru zákazníka o Zjištění a následné uspokojení zákaznických potřeb a vyřešení jeho požadavků o Vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek o Pravidelný reporting a komunikace s kolegy, účast na týmových poradách Požadovaný profil: o Znalosti na úrovni středoškolského vzdělání o Příjemné a profesionální vystupování o Praxe v jednání s firemními zákazníky výhodou o Schopnost naslouchat zákazníkovi a rozvíjet jeho podnikání o Výborné komunikační dovednosti (prezentační a vyjednávací) o Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) Nabízíme: o Spolupráci se silnou společností - O2 Czech Republic a.s. a možnost kariérního postupu o Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixní části a z bonusové složky o Smlouvu na HPP o Flexibilní pracovní doba o Zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké slevy na služby a produkty - neomezené volání či slevy pro rodinu a kamarády, zvýhodněný internet na doma, O2 TV " Podpoříme Vás: " Tablet a služební automobil jako pracovní nástroje. " Projdete propracovaným systémem úvodního zaškolení a následně můžete využívat doškolování formou individuálních školení. " Budete mít podporu ze strany seniorního manažera a možnost sdílet své zkušenosti s kolegy v týmu. Učíme se jeden od druhého, nikdo se neveze a nikdo není bez podpory.

Lokalita pracoviště

Za Brumlovkou 266, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O2 Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O2 Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému