Skladníci, řidiči VZV, údržbáři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TORAPO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladníci, řidiči vzv, údržbáři.

Místo pracoviště: Průmyslová 176/2, 250 64 Měšice u Prahy Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - práce s VZV - zkušenosti s provozem skladu minimálně 1 rok - údržba areálu, částečná práce na skladě, částečná údržbářská práce - pracovní doba od 08:00 do 16:30 - nástup ihned

Společnost

TORAPO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 176, 250 64 Měšice u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TORAPO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TORAPO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému