Pradlena OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FC Vítkovice 1919, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení - pradlena ozp.

Místo výkonu práce: Městský stadion Vítkovice, Závodní 2992/86D, Ostrava - Vítkovice Nabídky se životopisem zasílejte na e-mail: kontakt Nabízíme: -Seberealizaci ve sportovním prostředí-oblast kopaná. -Smlouva na neurčito - částečný 5 hod. úvazek. -Práce v zajímavém neustále se měnícím a vyvíjejícím sportovním prostředí. -Práci se sportovně naladěnými lidmi a fotbalovými nadšenci. -Práci na znovuzrození značky "VÍTKOVICE", v oblasti kopané (mistr ČSSR z r. 1986), a na postupu týmů klubu MFKV do nejvyšších soutěží českého fotbalu. Požadujeme: -Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost -Zkušenost s šitím (drobné opravy oděvu) -Čistý trestní rejstřík -Pouze pro OZP !!! Nástup možný ihned.

Společnost

FC Vítkovice 1919, z.s.

Lokalita pracoviště

Závodní 2992, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FC Vítkovice 1919, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FC Vítkovice 1919, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému