Zdravotní sestra v zubní ordinaci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PRIMAXIS GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry se specializací - zdravotní sestra v zubní ordinaci.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Vinohrady Kontaktní osoba: Saradzhants Valeriy MUDr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Do nové moderně vybavené zubní ordinace přijmeme zdravotní sestru. Nabízíme: - dobré platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí. Požadujeme: - spolehlivost, pracovitost, profesionální a vstřícný přístup ke klientům - zmalost Aj a Nj - výhodou

Společnost

PRIMAXIS GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Korunní 810, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRIMAXIS GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PRIMAXIS GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému